Menu
Sepet

e sigara pamuk


Elektronik sigara pamuğu RTA Aromizer, RDA Aromizer, RBA Atomizer ve RBA Coil, MTL Atomizer, RDTA Atomizer, MTL-RDA Atomizer ve MTL-RTA Atomizer için önemli bir parçadır. Elektronik Sigara Atomizerini kullanıma hazırlarken tellerden sonra gereken malzeme e-sigara için %100 organik pamuk gerekmektedir. Elektronik Sigaranız için pamuk seçerken şunlara dikkat etmeniz gerekmektedir, pamukların %100 organik, ağartılmamış, kimyasal madde kullanılmamış ve lifli pamuklardan seçmeniz gerekmektedir. Sizin için dünya çapında kullanılan ve popüler olan pamuk markalarını sıralıyoruz.


Advken Doctor Coil - Cotton Amphisbaena AMP Cotton - Cloud Cotton - Lazy Cotton - Native Cotton - Native Box Cotton - Cotton Bacon Prime - Cotton Bacon V2 - Cotton King - Dream Cotton-  Fiber Freaks - Flash Wicks Pima Cotton - Fuse Cotton - Geekvape Koh Gen Do - Juicy Wicks - Kendo Vape Cotton - Muji Ecru Cotton - Pilot vape Cloud Cotton - Texas Tuff - The Cotton Candy Collection - UD Koh Gen Do - UD Muji - Vapefly Cotton Clouds


Elektronik Sigara Pamuk | Elektronik Sigara Pamuğu

Marka: Vapefly Model: CC15
Vapefly Cotton Clouds Pamuk Vapefly Cotton Clouds Pamuk %100 organik Japon pamuğundan imal edilmiştir, ağartılmamış ve kokusuzdur. Herhangi bir kimyasal madde kullanılmamıştır. Vapefly Cotton Clouds Pamuk kutusunda 1.5mt uzunluğundadır benzersiz işlevsel kutusu sayesinde pamuk israfının önüne g..
40,00TL
Marka: UD Model: KOHGENDO
UD Koh Gen Do PamukUD Koh Gen Do Cotton Pamuk Kimyasal olarak arıtılmamış, ağartılmamış veya boyanmış %100 saf pamuktan ekstra kalın lifli pamukdur, Koh Gen Do Pamuk Japonya'da sertifikalı organik Pamuk sertifikalıdır. Koh Gen Do Pamuk e-sigara Atomizer beslemenizi düzgün yaptığınız takdirde ak..
20,00TL
Model: FFNO2
Fiber Freaks Pamuk Fiber Freaks Pamuk , 2014 yılından bu yana yüksek kaliteli, yenilikçi, elektronik sigara pamuğu konusunda uzmanlaşmış bilim adamları, sağlık uzmanları, üreticiler ve mühendislerle işbirliği içinde aylarca süren araştırmalar en yoğun aroma, yüksek emilim ve uzun..
35,00TL
Marka: USA Model: COTTONKING
Cotton King PamukAmerika Birleşik Devletleri Üretimi Olan Cotton King Pamuk çıtayı çok yükseltti. Saflık, performans, Lifli, uzun ömürlü, bu yüksek kaliteli organik pamuk ilk buharlamada elektronik sigara kullanıcıların beğenisini kazanmıştır, Cotton King Pamuk ABD’de e-sigara kullanıcıların ilk ter..
35,00TL
Marka: Japan Model: MUJICOTTON
Muji Ecru Cotton PamukJaponya da üretilen Muji ecru Cotton Pamuk Vape Camiasında Yoğun olarak kullanılmaktadır. elektronik sigara için özel olarak üretilmemiştir. lakin elektronik sigara için de tüm vasıflara sahiptir. %100 organik, uzun lifli, uzunlamasına yaprak şeklide preslenmiştir. uzun ömürli ..
130,00TL
Marka: Japan Model: KENDOCOTTON
Kendo Vape Cotton Gold Edition PamukJaponya üretimı Kendo Vape Cotton diğer pamuklara nazaran ısıya 2 kat daha dirençli oldugunu, aynı zamanda emiliminin diğer pamuklara nazaran daha ıyı oldugunu ıddaa ederek pazara girdi ve yükseldi.  Kendo Vape Cotton Gold Edition Pamuk diğer pamuklara oranla..
80,00TL
Marka: Coil Father Model: FLASHWICKSCOTTON
Flash Wicks  Pima Cotton PamukPima pamuğu, ekstra uzunlukta olan bir pamuktur; diğer iyi bilinen Muji Pamuk, Koh Gen Do Pamuk ‘lara bakarak ekstra uzun yoğun lifli pamuktur, Pima Pamuk kabarık pamuk tomurcuğu oluşturan tek tek liflerin her birinin en az bir ve üç sekiz santim uzunluğunda gelişe..
55,00TL
Model: FFNO1
Fiber Freaks Pamuk Fiber Freaks Pamuk , 2014 yılından bu yana yüksek kaliteli, yenilikçi, elektronik sigara pamuğu konusunda uzmanlaşmış bilim adamları, sağlık uzmanları, üreticiler ve mühendislerle işbirliği içinde aylarca süren araştırmalar en yoğun aroma, yüksek emilim ve uzun ömürlü e-sigar..
35,00TL
Marka: Coil Father Model: DREAMCOTTON
Dream Cotton Pamuk Çeşitli test süreçleri ve deneyler sonucu, e-sigara kullanıcıları alabileceği en kaliteli buharlama deneyimi ve yüksek aroma pamuğu olduğunu kanıtlamıştır. Dream Cotton Pamuk diğer pamuk gibi kolay yanmayacağı için ısıya dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır. Dream Cotton Pamuk 2 k..
35,00TL
Marka: PRC Model: AMPCOTTON
Amphisbaena Amp Cotton PamukAMPHISBAENA AMP Cotton Pamuk Elektronik Sigara İçin Özel Üretilmiş Olup %100 Organiktir ve herhangi bir kimyasal ilaç Kullanılmamıştır. AMPHISBAENA AMP Cotton Pamuk sayesinde e-sigara deneyiminizi maximum keyif elde etmenizi sağlar. AMPHISBAENA AMP Cotton Pamuk yüksek aro..
30,00TL
Marka: UD Model: UDMUJI
UD Muji Cotton PamukUD Muji Pamuk yaprak şeklinde lifleri tek yönde preslenmiş orjinal japon pamuğudur, tek yön preslenme sebebi atomizer deck inde sarılı coilleri kurarken kolay emilim için tek yön kullanılmalıdır. bu sebeble ud muji pamuk emilim için, uzun süre dayanıklılık, yüksek aroma almanızı ..
20,00TL
Marka: Pilot Vape Model: PILOTCOTTON
Pilot Vape Cloud Cotton PamukPilot Vape Cloud Cotton Pamuk tüm atomizer çeşitlerine uygun bir %100 organik pamuktur, uzun lifli, kokusuz , aroma performansı hayet yüksektir. Pilot Vape Cloud Cotton Pamuk elektronik sigara yedek parçaları arasında en önemli parçadı pro e-sigaracıların yanlarında taşı..
25,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)