Menu
Sepet

Yedek Parça

Elektronik Sigara yedek parçaları bir pro vaper için önemli malzemelerdir,  bu malzemeler şöyle sıralamak doğru olur.  elektronik sigara pamuk, cotton bacon prime ud koh gen do pamuk, muji pamuk, ud muji pamuk, elektronik sigara pili sony vtc 6 pil, lg he2 pil, sony murata pil, elektronik sigara teli temco tel, ud tel, geekvape tel, wireman tel. elektronik sigara aksesuar e sigara dirp tip, esigara silikon koruyucu 

Marka: Wireman Model: WIREMANTEL
Wireman Tel Wireman Kanthal A1 Tel, Türkiyede en çok tercih edilen elektronik sigara tellerinden biridir. Wireman tel hakkında doğru bilgi şöyledir, wireman tel tellerini isviçreden ithal etmektedir kanthal firmasında direkt olarak 500 mt ve 1000 mt büyük makaralardan 15mt lik makaralara bölünm..
25,00TL
Marka: UD Model: UDTEL
UD Kanthal-A1 TelYurt Dışından thal UD Kanthal A1 tel Premium tel Elektronik Sigara Atomizeri  için üstün performans, kokusuz ve uzun ömürlüdür. Kurulum yaptığınız atomizerler için ihtiyaç duyduğunuz Kanthal A1 tel Çeşitleri ( Kanthal A1 22GA , Kanthal A1 24GA , Kanthal A1 25GA , Kanthal A1 26G..
25,00TL
Marka: PRC Model: MINITORNAVIDA
paket içeriği 2 adettir, 1 adet düz mini tornavida 1 adet yıldız mini tornavida..
10,00TL
Marka: Geekvape Model: GEEKKANTHAL
Geekvape  Kanthal A1 TelGeekvape  Kanthal A1 Tel kokusuz uzun ömürlü ve yüksek aroma sağlayan en kaliteli Kanthal A1 Tel markalından biridir.  Geekvape Tel  Kanthal A1 Kanthal tel Olarak 22 ga tel, 24 ga tel, 26 ga tel, 27 ga tel, 28 ga tel, 29 ga tel ve 30 ga tel olarak elektron..
30,00TL
Marka: Vapor Tech Model: VTKANTHAL
Vapor Tech Kanthal-A1 TelÇin'den ithal Vapor Tech Kanthal A1 Premium tel Kore üretimidir. Elektronik Sigara Atomizeri  için üstün performans, kokusuz ve uzun ömürlüdür. Kurulum yaptığınız atomizerler için ihtiyaç duyduğunuz Kanthal A1 tel Çeşitleri ( Kanthal A1 22GA , Kanthal A1 24GA , Kanthal ..
30,00TL
Marka: Vapefly Model: CC15
Vapefly Cotton Clouds Pamuk Vapefly Cotton Clouds Pamuk %100 organik Japon pamuğundan imal edilmiştir, ağartılmamış ve kokusuzdur. Herhangi bir kimyasal madde kullanılmamıştır. Vapefly Cotton Clouds Pamuk kutusunda 1.5mt uzunluğundadır benzersiz işlevsel kutusu sayesinde pamuk israfının önüne g..
40,00TL
Marka: UD Model: KOHGENDO
UD Koh Gen Do PamukUD Koh Gen Do Cotton Pamuk Kimyasal olarak arıtılmamış, ağartılmamış veya boyanmış %100 saf pamuktan ekstra kalın lifli pamukdur, Koh Gen Do Pamuk Japonya'da sertifikalı organik Pamuk sertifikalıdır. Koh Gen Do Pamuk e-sigara Atomizer beslemenizi düzgün yaptığınız takdirde ak..
20,00TL
Model: FFNO2
Fiber Freaks Pamuk Fiber Freaks Pamuk , 2014 yılından bu yana yüksek kaliteli, yenilikçi, elektronik sigara pamuğu konusunda uzmanlaşmış bilim adamları, sağlık uzmanları, üreticiler ve mühendislerle işbirliği içinde aylarca süren araştırmalar en yoğun aroma, yüksek emilim ve uzun..
35,00TL
Marka: USA Model: COTTONKING
Cotton King PamukAmerika Birleşik Devletleri Üretimi Olan Cotton King Pamuk çıtayı çok yükseltti. Saflık, performans, Lifli, uzun ömürlü, bu yüksek kaliteli organik pamuk ilk buharlamada elektronik sigara kullanıcıların beğenisini kazanmıştır, Cotton King Pamuk ABD’de e-sigara kullanıcıların ilk ter..
35,00TL
Marka: Japan Model: MUJICOTTON
Muji Ecru Cotton PamukJaponya da üretilen Muji ecru Cotton Pamuk Vape Camiasında Yoğun olarak kullanılmaktadır. elektronik sigara için özel olarak üretilmemiştir. lakin elektronik sigara için de tüm vasıflara sahiptir. %100 organik, uzun lifli, uzunlamasına yaprak şeklide preslenmiştir. uzun ömürli ..
130,00TL
Marka: Japan Model: KENDOCOTTON
Kendo Vape Cotton Gold Edition PamukJaponya üretimı Kendo Vape Cotton diğer pamuklara nazaran ısıya 2 kat daha dirençli oldugunu, aynı zamanda emiliminin diğer pamuklara nazaran daha ıyı oldugunu ıddaa ederek pazara girdi ve yükseldi.  Kendo Vape Cotton Gold Edition Pamuk diğer pamuklara oranla..
80,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)