Menu
Sepet

Smok

2010 yılında kurulan smok elektronik sigara, Shenzhen IVPS Technology Co elektronik sigara piyasasında bir lider markadır, smok elektronik sigara firması araştırma, geliştirme, üretim ve satışta dünya çapında tüm elektronik sigara tüketicilerinin beğenisini kazanmıştır. Smok elektronik sigara, başarısını teknoloji araştırma ve geliştirmeye odaklı olmasına borçludur. Smok elektronik sigara, marka oluşturma ve satış kanalları geliştirmeye odaklıdır.  Smok esigara ürünleri yurtiçinde ve yurtdışında esigara tüketicileri tarafında kalite ve teknolojisi bakımından tam not alarak dünya çapında 80 milyondan fazla elektronik sigara tüketicisi tarafından beğenilir ve kullanılır. smok elektronik sigara markası sadece 7 yıl içinde elektronik sigara endüstrisinde birinci sınıf bir küresel marka haline gelmiştir. 

Birinci sınıf uluslararası e-sigara markası olan SMOK, elektronik sigara başlangıç kitlerinden pro elektronik sigara kitlerine, yüksek performanslı smok atomizerlerden smok coillere ve smok marka yeder parçalarına kadar her türlü elektronik sigara ürününe sahiptir. Aynı zamanda, SMOK sadece ürün üretip satmakla kalmaz, aynı zamanda elektronik sigara arkadaşlarına toplum hizmeti de sağlar. SMOK, esigara ve sosyal platform olan özel bir APP olan ‘’Vaping Tour’’ başlattı. Kendinizi gösterebileceğiniz, elektronik sigara hayatınızı paylaşabileceğiniz ve tüm dünyadaki diğer e-sigara kullananlar ile arkadaş olabileceğiniz bir platformfur. Şimdi daha fazla sosyal ve bilgi iletişimi işlevi sunduk ve mükemmel bir e-sigara dikey topluluğu olarak yapmaya kararlıyız. Bunu yaparak SMOK, endüstrideki yerini baştan sona tam bir çembere getirmiştir. SMOK sadece yüksek kaliteli ürünler üretmekle kalmaz, aynı zamanda tüketicilerimizi daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri ve tütüne daha sağlıklı bir alternatifin tadını çıkarmaları için güçlendirmeyi umuyoruz. Daha sağlıklı ve mutlu tüketiciler bizim tutkumuzdur.  

SMOK, işbirliğinin sorunsuz ve verimli bir şekilde sağlanması için eksiksiz bir müşteri hizmetleri sistemi kurmuştur. SMOK sadece tasarım ve kaliteye odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerin kazan-kazan durumuna ulaşmaları için birinci sınıf müşteri hizmetleri de sağlar. SMOK, müşteri seçmenin arkadaş seçmek, SMOK'u seçmenin güvenilir bir arkadaş seçmek olduğuna inanıyor.  

SMOK, müşterilerimiz için yeni esigara deneyimleri yaratmaya kendini adamaktadır. Ürün kalitesine ve güvenliğine odaklanmak ve çabalamak hedefimiz olarak müşterilere her açıdan daha iyi esigara deneyimi almak.

Bu kategoride ürün bulunamadı.