Menu
Sepet

Asmodus

Elektronik Sigara mod nedir? "Mod" teriminin "modifiye" kelimesinden türetildiğine inanılmaktadır. 1. jenerasyon kalem tipi elektronik sigara cihazlarının batarya/pil kapasiteleri çok çabuk bittiğinden elektronik sigara kullanıcıları elektronik sigarların mod bölümünde modifiye yaparak bip kapasitesini daha uzun ömürlü yapmak adına bu modifiyeyi yaptılar. ve bu modifiyenin adı mod olarak kaldı. elektronik sigara modları tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise kalem tipi eski mod lardaki yetersiz watt olmasıdır. zaman içerisinde sub-ohm atomizer geliştirildiğinde elektronik sigara modlar daha çok tercih edilmeye başlandı. artık bir çok elektronik sigara kullanıcısı mod artı kendi seçeceği bir atomizer ile set yapamayı tercih etmiştir. Elektronik siraga mod daha büyük cihazlardır, kullanıcı tercihlerine göre elektronik sigara modları tek pilli mod, 2 pilli mod, 3 pilli mod ve 4 pilli modlar kullanılmaktadır elektronik sigara modlarda önce 18650 tip pil kullanıldı sonra zaman içerisinde farklı tip pillerde kullanılmaya başlandı 20700 pil ile çalışan mod, 21700 pil ile çalışan mod ve 26650 pil ile çalışan modlar da kullanılmaya başlandı.bu tip elektronik sigara modları kullanıcı maksatlarına göre tercihler değişmektedir. elektronik sigara mod tip lerinin asıl tercih nedeni yüksek buhar üretimi ile bilinir. Elektronik sigara mod öncelikle özellikleri nedeniyle kullanılır, en önemlilerinden biri Değişken Watt, kullanıcıya coile giden güç miktarını sağlayan ayardır. Diğer özellikler arasında devre koruması, sıcaklık kontrolü ve diğer ayarlar bulunur.


Elektronik Sigara mod Çeşitleri? 

Modlarda Değişken Watt, Değişken Voltaj veya Mekanik Modlar olmak üzere çeşitli e-sigara mod türleri vardır. Değişken Watt ve Değişken Voltaj, esigara mod'a bağlı tankın içindeki coilin gücünü düzenleyen cihazın içindeki çiple çok benzer şekilde çalışır. Mekanik Modların içinde herhangi bir yonga seti yok ve kitlerinden en iyi sonuçları almak için bunları güvenli bir şekilde nasıl kullanacağını bilen belirli bir vaper grubu tarafından kullanılıyor.


Elektronik sigara mod fiyatları Cihazlardaki fiyat birçok faktör nedeniyle farklılık gösterir. Şu anda piyasada çok çeşitli vaping modları var ve ortaya çıkan her yeni mod ile teknoloji ilerlemeye devam ediyor. Yapı kalitesi, kullanılan malzemeler, güç çıkışı, pil kapasitesi ve diğer birçok özellik bir cihazın fiyatını ne kadar yüksek belirlerse. Bazen bir üreticiden diğerine cihazını daha yüksek fiyat verecektir, ancak genellikle ne kadar çok harcarsanız, alacağınız cihazın kalitesini o kadar iyi bulacaksınız. 

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)