Menu
Sepet

Humble Likit yorum

Humble Juice likitleri Kaliforniya'dan gelen ve elektronik sigara likiti pazarında adından sıkça bahsettiren ve elektronik sigara kullanıcların damak tadlarına doğru şekilde dokunan ender elikit markalarından biridir. humble likit'lerinin bu kadar popüler olması şaşırtıcı değil! Premium karışımlar en iyi buharlama deneyimini üretir ve marka bunları çok uygun fiyatlarla sağlar. Humble likitin'in geniş ürün yelpazesi, her müşterinin birçok kategoride en sevdiği tadı bulmasını sağlar. 

humble likit'leri FDA sertifikalı laboratuvarda geliştirilmiştir ve gerçekten muhteşem karışımlar formüle eden deneyimli miksolog ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Bu arada, kalite kontrol uzmanları mağazalara isabet eden her Humble likit'i mükemmel bir şekilde dengelenmiş ve cennet tadında olduğundan emin olur. humble likit, müşterilerinin farklı lezzetlerinin çok iyi farkındadır ve çeşitli lezzet koleksiyonları hazırlamıştır. Sonuç olarak, elektronik sigara kullanıcıları humble likitlerinin zengin karışımları arasından seçim yapabilir.

Humble likit inceleme yapın saklı lezzetliliği keşfedin Dünyanın dört bir yanındaki elikit tüketicileri, humble Blue Dazzle likit, humble Berry Blow likit, humble Hop Scotch likit, humble Donkey Khan likit, humble Pee Wee Kiwi likit, humble Sweater Puppets likit ve diğerleri gibi  benzersiz aroma ve ağız sulandıran karışımları için Humble likiti takdir edeceksiniz. Humble likitlerinin hem dl seçim hemde salt likit olarak tercih edebilirsiniz.Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)