Menu
Sepet

Five Pawns Likit yorum

Pro e-sigara Kullanıcıları için Premium Likit Uzmanından Five Pawns Likit. Five Pawns Likit, yolculuğuna 2012'de ilham aldığı satranç oyunundan dünya çapına ihracat yapacak kadar büyümüştür. Elektronik sigara kullanıcılarının e-sigara sektöründe Premium likit ihtiyacını doldurmuştur. Five pawns likit ‘in bu arzusu e-sigara sektöründe ufuk açıcı premyum e-likit şirketine dönüştü.

Five Pawns Likit, elektronik sigara likitlerindeki lezzet ve aroma karışımlarını oluşturma sürecinin satrançta piyon taşlarını hareket ettirmek gibi olduğunu fark ettik, çünkü bir "piyon" "birinin amacını ilerletmek için kullanılan veya manipüle edilen biri veya bir şey" olduğunu fark ettik. Satranç oyununun, Five Pawns'ın tipik e-likit lezzet profili gibi farklı, çeşitli sonuçlarla sofistike ve karmaşık bir aromaya sahip oldu. 

Five Pawns likit, Bu ilham anından kısa bir süre sonra, five pawns, vape uzmanı ve deneyime seçici yaklaşımı için oluşturulan 5 karmaşık, el yapımı e-likit ile başladı. Beş geleneksel lezzetin insan damak tadı ile ayırt edildiğini fark ettiler: Tatlı, acı, ekşi, tuzlu ve umami (tuzlu olarak tanımlanır). Bu nedenle, her Five pawns likit ürün serisi, beş tadın her birini karşılayan bir bileşen karışımına sahiptir. Ve bu yüzden Five pawns likit dünya çapında ilk 5’tedir.

Bu yenilikçi arzumuz Five Pawns likit, elektronik sigara endüstrisinde lider bir e-likit üreticisi ve aktif perakendecisi haline gelmiştir. Bu benzersiz  e-likit tatlandırmaları yaratan şirket, "molekül yukarı"dan başlayarak e-likitler üretir, böylece her lezzet ödünsüz kalır ve premium bileşenlerle ve yapay tatlandırıcılar olmadan yaratılır - asla. Five Pawns'ın yarattığı en iyi vape lezzetlerinden bazıları, hem tadı hem de değeri anlayan seçici e-sigara meraklısı tarafından ödül kazanan ve çok aranan lezzetlerdir.

Five Pawns likit yorum, Premium e-likit şirketinin güçlü yönleri, vaping meraklısına hizmet etmek için yorulmadan çalışan harika bir ekip tarafından tanımlanır. Şirket çevresindeki kişileri güçlendirmek - ekip üyeleri, iş ortakları ve müşteriler organizasyonu, markasını, ürünlerini, vizyonunu ve başkalarına ilham verdiğini hissettiğimiz bir yaşam tarzını güçlendirir.

Size sözümüz - önce temel insan değerlerimize sadık kalırken sonsuza kadar yenilikçi olacağız. ardından ürünlerimiz ve hizmetimiz kapsamlı bir misyon olarak yakından takip edeceğiz. Five Pawns likit ailesine hoş geldiniz diyor ve www.alibabavape.com sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Five Pawns Likit Çeşitleri !!!


Five Pawns Grandmaster Likit Five Pawns Grandmaster Likit
Stokta yok
Marka: Five Pawns Model: GRANDMASTER
Five Pawns Grandmaster Likit inceleme, Kremalı zengin fıstık ezmesi aroması, taze muz kreması  ve sonra kadifemsi karamel aroması ile birleştirilmiştir. Five Pawns Grandmaster likit yorum, birçok elektronik sigara kullanıcısı tarafından tüm gün buharlanabilir e-likit olarak kabul edilir.Five Pa..
210,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)