Menu
Sepet

hazır coilli atomizer

Elektronik sigaraya yeni başlayan kişilere sub ohm atomizerli bir kit önerilir, sub ohm atomizerli bir elektronik sigara kiti ile başlamanızın avantajları ve önemini açıklamakta fayda var. Sub ohm atomizerli bir kit ile elektronik sigara deneyiminize başladığınız takdirde diğer kurulum yapmanız gerektiren rta atomizer, rda atomizer, mtl atomizer ve rdta atomizer gibi tel ve pamuk ile kurulum yapmanıza gerek kalmaz. Sub ohm atomizer içeriğinde bulunan rezistans (coil )  elektronik sigara modundan gelen elektrik ile coil/rezistans içindeki pamuk içine sarılmış teller ısınır ve elektronik sigara likiti ısınmış coil içindeki tellerden dolayı buharlaşır ve bu buharı içinize çektiğinizde ilk elektronik sigara deneyimini yapmış olursunuz. Subohm atomizer li elektronik sigara kiti kullandığınızda buhar performansı gayet tatmin edicidir. Sub ohm atomizer li bir elektronik sigara kiti satın almadan önce coili/rezistansı piyasada bulunan bir subohm atomizer tercih etmelisiniz. Satın aldığınız sub ohm atomizerin yedek parçaları rahat ve kolay bulunması önemli, aksi takdirde coili bulamayacağınız bir subohm atomizer alırsanız kullanamayacaksınız.

Doğru ve coili rahatça Türkiye piyasasında bulabileceğiniz en iyi sub ohm atomizer, en çok tercih edilen subohm atomizer, en iyi subohm atomizer ve birkaç sub ohm atomizer isimleri sizler için aşşağıda sıraladık. Sub ohm Atomizer çeşitleri nden bir kaçını sizler için sıraladık smok tfv8 big baby atomizer, smok tfv8 baby atomizer, vaporesso nrg atomizer, smok tfv12 atomizer, uwell crown atomizer, smok tfv12 prince atomizer, uwell crown 4 atomizer, smok tfv 16 atomizer, joyetech cubis atomizer, uwell valyrian 2 atomizer.

Sub Ohm Atomizer elektronik sigara kullanıcıların en çok tercih ettiği atomizer tiplerindendir, DL çekim yani Direct to lung içim tipine uygundur. subohm atomizerler hazır coil/rezistans ile kullanılır ve yüksek performans atomizerleridir aslında nargile tipi içim de denilimekte. subohm atomizer yüksek watt'lar ile çalıştığından yüksek performans, yüksek buhar elde edersiniz. Sub ohm atomizer de aynı zamanda sarılabilir coiller de mevcuttur tüm markaların tüm modellerinde olmasada bir çoğunda mevcuttur.

Marka: ijoy Model: TORNADO150
Ijoy Tornado 150  Atomizer İJoy Tornado 150 Sub-Ohm RTA Tankı, Tornado Nano platformunun evrimidir ve 4.2mL meyve suyu rezervuarı ile birlikte isteğe bağlı yeniden yapılandırılabilir güverte ile değiştirilebilir bir bobin sistemini birleştirerek cihazın çok yönlülüğünü arttırır. Tornado 15..
215,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)