Menu
Sepet

rta atomizer çeşitleri

RTA Atomizer açılımı (Rebuildable Tank Atomizer) yani kurulabilir/sarılabilir atomizer tankı demektir,   rta atomizer ’lerde coil/resiztans kullanılmaz, rta atomizer kurulumu özel elektronik sigara teli ve elektronik sigara pamuğu ile yapılır, rta atomizer için en çok tercih edilen tel 24ga kanthal A1 tel tipidir ve ayrıca rta atomizer için en uygun elektronik sigara pamuğu organik japon pamuğu olmaz zorundadır. Rta atomizerlerde de  e-likit haznesi bulunmaktadır bu likit haznesinin kapasitesi  atomizer markasına göre değişmektedir ama genel olarak 4-5 ml arasında tercih edilir. İlk rta atomizer kurulumunuzda hava kalından likit akıtma problemi %80 yaşayacaksınız bu problem pamuklama, likit emilim kanallarının düzgün pamuklama yapılmamasından kaynaklanır bu durum için youtube dan yardım alabilirsiniz. Pamuklamayı ve tel sarımını düzgün ve kaliteli yedek parçaları kullandığınız takdirde yüksek aroma performansı elde edebilirsiniz. Rta atomizerde likit tüketimi yüksek olabilir bu tüketime dikkat etmelisiniz. sizler için en iyi rta atomizer, en çok satılan rta atomizer ve en çok tercih edilen rta atomizerlerini sıraladık.
RTA Atomizer Çeşitleri Dovpo blotto rta atomizer, zeus x rta atomizer, berserker mtl rta atomizer, wotofo serpent mini rta atomizer, wotofo serpent 25 atomizer, vandyvape kylin rta atomizer, dead rabbit rta atomizer, asmodus voluna rta atomizer, vandyvape mesh rta atomizer, steamcrave glaz rta atomizer, advken manta rta atomizer, geekvape blitzen rta atomizer yukarıda sıralanan rta atomizerler 2019 ve 2020 yılları içerisinde en çok tercih edilen rta atomizer, en çok satılan rta atomizer ve en iyi rta atomizerleri sizler için sıraladık.

Marka: ijoy Model: TORNADO150
Ijoy Tornado 150  Atomizer İJoy Tornado 150 Sub-Ohm RTA Tankı, Tornado Nano platformunun evrimidir ve 4.2mL meyve suyu rezervuarı ile birlikte isteğe bağlı yeniden yapılandırılabilir güverte ile değiştirilebilir bir bobin sistemini birleştirerek cihazın çok yönlülüğünü arttırır. Tornado 15..
215,00TL
Wotofo Troll RTA Atomizer Gold Wotofo Troll RTA Atomizer Gold
Stokta yok
Marka: Wotofo Model: TROLLG
AçıklamaWotofo Troll RTA Atomizer, tek bobin yapılı güverteye sahip 5 ml'lik yeniden yapılandırılabilir bir tanktır.Üstten doldurma, çift ayarlanabilir hava akımı, PEEK izolatör özellikleri ile. Bu güzel tasarlanmış RTA'nın yapımı ve taşınması çok kolay.Teknik ÖzelliklerPaslanmaz çelik yapıDelrin da..
220,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)