Menu
Sepet

rda atomizer çeşitleri

RDA Atomizer açılımı ; Rebuildable Dripping Atomizer  yani sarılabilir/kurulabilir damlatmalı atomizer.  rda atomizer neredeyse rta atomizer aynı şekilde işler rda atomizerin rta atomizerden farkı likit haznesi olmaması. rda atomizerde likit haznesi bulunmaz . rda atomizerde tel sarımı ve pamuklama yapıldıktan sonra rda atomizerin gövdesinde 1,5-2ml kadar mini likit havuzu vardır pamukların uçları bu minik havuzda durur ve likit emilimini buradan yapar her 2-3 buhar ekişinizde dripping yani likit damlatmanız gerekmektedir. rda atomizer genelde çok yüksek performans atomizeridir genellikle cloudcatcher denilen elektronik sigara buharı ile gösteriler yapan elektronik sigara kullanıcıları rda atomizer tercih etmektedir. rda atomizer diğer atomizerlerden daha çok  elektronik sigara likiti tüketmektedir. sizler için son iki yıldır en çok satılan rda atomizer, en çok tercih edilen rda atomizer ve en iyi rda atomizer çeşitlerini sıraladık, geekvape peerless rda atomizer, augvape druga rda atomizer, hellvape dead rabbit se rda atomizer, wotofo serpent bf rda atomizer, digiflavor lynx rda atomizer, steelvape compass dra atomizer, smokjoy mushroom rda atomizer, coilart mage rda atomizer, ud anzu rda atomizer, wotofo freakshow v2 rda atomizer, vgod pro drip rda atomizer, vgod rda atomizer çeşitleri, vandyvape iconic rda atomizer


Rda Atomizer Çeşitleri İncele!!Yukarıda örneği gösterilmiş rda atomizer Geekvape Peerless RDA Atomizerdir, Bu atomizer likit tadını en iyi alabileceğimiz atomizerdir. Tel ve pamuk yerleşimi oldukça geniş ve rahat olarak yapılır. Daha çok likit tadı için tercih edilir ve ev iş yeri gibi sabit yerlerde kullanmak daha çok tercih sebebidir. Pamuk likit haznesini oluşturur yani pamuk çok ise 3ml'e kadar likit alabilir.


Marka: Steel Vape Model: COMPASSRDA
Steel Vape Compass RDA Atomizer25 mm çapında ölçülerindeki Compass RDA, farklı buharlama stillerine hitap eden iki üst kapak tasarımına sahiptir: sabit hava akışlı bir Paslanmaz Çelik gövde, kılıfı ve AFC ve küme hava başlığı tasarımlı bir Alüminyum kap ..
205,00TL
Marka: Vandy Vape Model: ICONIC
Vandy Vape Iconic BF RDA, büyük bulut üretimi ve aroması için bobinin altından ve yanlarından hava akışı sağlayan şık bir çift bobinli damlatıcıdır. Kit, sağlam 510 pim takılı olarak tedarik edilir, ancak bir Squonk cihazında kullanmak için içi boş alt besleme direğini kurmanızı öneririz. Alt beslem..
220,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)