Menu
Sepet

mtl atomizer çeşitleri

MTL Atomizer Kullanıcıları Diğer Tip atomizer kullanıcılardan daha fazladır, MTL Atomizer kullanıcıları daha  fazla olmasının nedenleri şöyledir. Öncelikle mtl nedir ? sorusunu yanıtlayalım mtl açılımı Mouth to lung yani ağızdan ciğere anlamına gelir bu tip içime mtl içimi denir. Mtl içimi için iki parçalı bir işlem gerekir, önce mtl atomizerden buharı ağzınızda toplayın sonra akciğerleriniz çekin aynı gerçek tütünlü sigara gibi. Mtl atomizerde mtl içim gerçek tütünlü sigarayı taklit eder bu sayede sigara tiryakileri en çok mtl içimi tercih eder. Mtl atomizer için en uygun nikotin oranı 12 ve üstü nikotin oranlı e-likitlerdir. Ülkemize gelen ilk kalem tipi elektronik sigaralarda mtl atomizerli idi. Zaman ilerledikçe diğer atomizer tipleri geliştirildi. Diğer atomizerlerde (rta atomizer, rda atomizer, rdta atomizer) likit tüketimi, ağızda kuruluk (sık sık ), dişlerde sararma (sık sık), ağızda aft (çok nadir) gb durumlar meydana geldiğinden mtl atomizer daha çok tercih edilmeye başlandı. Mtl atomizer doğru tel sarımı ve pamuklama ile likit aroması diğer atomizerlere nazaran çok çok daha yüksektir.
Neden bir MTL tankı kullanmalısınız? Basitçe söylemek gerekirse, ağızdan ciğere (mtl içim), sigarayı bırakmak için en iyi atomizer türü olarak kabul edilir. Vivi Nova ve CE4 günlerinden Aspire Nautilus serisinin gelişine kadar, MTL atomizer sayısız sigara içenleri pro e-sigaracılara dönüştürdü. Ve bunun nedeni basittir: deneyiminizi alışık olduğunuz şeye yakın bir şeyle değiştirmekten daha iyi bir çıkış yolu için.

MTL atomizerlerden sonra subohm atomizerler yenilik getirdi bir süre sub ohm atomizerler tercih edildi ta ki sarılabilir/ kurulabilir ve damlatmalı atomizerler piyasaya girene kadar ama onların da popüleritesi düştü ve mtl içimi pod cihazlar (juull , nord, zero gb) ile tekrar elektronik sigara dünyasına geri döndü. Fakat pod cihazların çok azı tekrar kurulabilir ve sarılabilirdi. Mtl içimi kullanıcılar tekrar sarılabilir mtl atomizer tercih etmeye başlandı.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)