Menu
Sepet

atomizer

Elektronik Sigara Atomizer

Atomizer Nedir ?  19. YY da Dr Thomas DeVilbliss Toledo, atomizer cihazı ile hastalarının boğazına ilaç püskürtmek için kullanmıştır. Boğaz enfeksiyonu olan hastalarına ilaçları filmlerde hatırlayacağınız parfüm püskütme şişelerinde ilaçları püskürterek tedavi etmiştir. 1979 yılı itibariyle atomizer geliştirilmiş olup hayatımızda birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Atomizer  4. Nesil elektronik sigara parçası olarak 2009 yılında ilk adımını atmıştır. Atomizer ‘in amacı haznesinde bulunan elektronik sigara likiti ‘ni rezistans ile ısı uygulayarak buhar haline getirir. Atomizer aslında elektronik sigara cihazının en önemli bölümü,  atomizer haznesindeki elektronik sigara likiti ‘ni ısıtarak buharlaşmasını sağlayan parçadır. Birçok kişi atomizer ‘den  çıkan buhara duman diyebilir lakin elektronik sigara kullanıcıları buhar demektedir. Atomizer ‘in ısı ile buharlaştırdığı e-likit içeriğinde bulundurduğu aromalar etrafınızı hoş kokulu buhar sağlayan bu parçaya atomizer denmektedir. Elektronik sigara kullanıcıları, deneyimlerini özelleştirme konusunda artık daha fazla seçeneğe sahip olmuştur. Artık seçebileceğiniz daha fazla atomizer türü var, RTA Atomizer, RDTA Atomizer, MTL Atomizer, MTL RDA Atomizer, MTL RTA Atomizer, RDA Atomizer. Atomizer seçiminiz bireysel ihtiyaçlarınıza, isteklerinize ve keyfinize uygun olanı seçebileceğiniz anlamına geliyor. Doğru atomizer türünü seçtiğinizden emin olmak için, önce her birinin artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurmalısınız, çünkü bir kişiye hitap edebilecek şey başka bir kullanıcıya hitap etmeyebilir.

Atomizer Çeşitleri ?

Sizler için Atomizer Çeşitleri ni şu şekilde sıralayabiliriz, Subohm atomizer, rta atomizer, rda atomizer, mtl atomizer, rdta atomizer, mtl rta atomizer, mtl rda atomizer her bir atomizerin işleyişi farklıdır. tel sarımı, pamuklama tipi ve şekli, likit beslemesi, performansı, aroması ve fiyatı. sizi en uygun atomizer tipini bulmanız vakit alabilir ve maddi külfet yaratabilir, size tavsiyemiz çok para harmanız ve her tip atomizer satın alıp denemeniz yerine yakınınızda elektronik sigara kullanıcı arkadaşınız var ise onlardan ödünç alabilirsiniz (atomizeri yıkamayı unutmayınız)  doğru elektronik sigara atomizer inin bulabilmeniz için sizilere atomizer tiplerini, işleyişini ve çalışma stilini aşşağıda sıradık .

Atomizer Çeşitleri incele


MTL Atomizer

MTL atomizer açılımı (Mouth to lung ) yani ağızdan ciğere, çektiğiniz buharı önce ağzınıza toplayıp sonra ciğerinize çekersiniz buna mtl atomizer içim denir. mtl atomizerlerde tek tel sarım gövdesi bulunur, iki direk arasında vidalarla sıkıştırılmış 28 ga veya 27ga tel sarılır, sonra pamuklama yapılır bu pamuklar elekronik sigara pamuğu olmaz zorundadır marketten aldığınız makyaj pamuğu değildi, elektronik sigara pamuk ağartılmamış, kimyasal kullanılmamış ve %100 organiktir. elektronik sigara likiti emilimi yüksek ve daha uzun ömürlüdür. en iyi mtl atomizer, en çok satılan mtl atomizer ve en çok tercih edilen mtl atomizer çeşitlerini sizler için sıraladık.çeşitleri.

MTL Atomizer Satın al

MTL Atomizer Çeşitleri

Spica Pro MTL atomizer, ammit mtl atomizer, berserker mtl atomizer, digiflavor siren2 atomizer, kizoku limit mtl atomizr, expromizer v3 atomizer, expromizer v4 atomizer, expromizer v5 atomizer, dvarw mtl atomizer, steamcrave glaz mini mtl, aspire nautilus, aspire nautilus 2, aspire nautilus s. yukarıda yazılı olan mtl atomizerleri dünya çapında en çok satılan ve ençok tercih edilen mtl atomizer modelleridir.


RTA Atomizer

RTA Atomizer açılımı (Rebuildable Tank Atomizer) yani kurulabilir/sarılabilir atomizer tankı demektir,   rta atomizer’lerde coil/resiztans kullanılmaz, rta atomizer kurulumu özel elektronik sigara teli ve elektronik sigara pamuğu ile yapılır, rta atomizer için en çok tercih edilen tel 24ga kanthal A1 tel tipidir ve ayrıca rta atomizer için en uygun elektronik sigara pamuğu organik japon pamuğu olmaz zorundadır. Rta atomizerlerde de  e-likit haznesi bulunmaktadır bu likit haznesinin kapasitesi  atomizer markasına göre değişmektedir ama genel olarak 4-5 ml arasında tercih edilir. İlk rta atomizer kurulumunuzda hava kalından likit akıtma problemi %80 yalayacaksınız bu problem pamuklama, likit emilim kanallarının düzgün pamuklama yapılmamasından kaynaklanır bu durum için youtube dan yardım alabilirsiniz. Pamuklamayı ve tel sarımını düzgün ve kaliteli yedek parçaları kullandığınız takdirde yüksek aroma performansı elde edebilirsiniz. Rta atomizerde likit tüketimi yüksek olabilir bu tüketime dikkat etmelisiniz. sizler için en iyi rta atomizer, en çok satılan rta atomizer ve en çok tercih edilen rta atomizerlerini sıraladık.

RTA Atomizer Satın al

RTA Atomizer Çeşitler 

Dovpo blotto rta atomizer, zeus x rta atomizer, berserker mtl rta atomizer, wotofo serpent mini rta atomizer, wotofo serpent 25 atomizer, vandyvape kylin rta atomizer, dead rabbit rta atomizer, asmodus voluna rta atomizer, vandyvape mesh rta atomizer, steamcrave glaz rta atomizer, advken manta rta atomizer, geekvape blitzen rta atomizer yukarıda sıralanan rta atomizerler 2019 ve 2020 yılları içerisinde en çok tercih edilen rta atomizer, en çok satılan rta atomizer ve en iyi rta atomizerleri sizler için sıraladık.


RDA Atomizer

RDA Atomizer açılımı ; Rebuildable Dripping Atomizer  yani sarılabilir/kurulabilir damlatmalı atomizerrda atomizer neredeyse rta atomizer aynı şekilde işler rda atomizerin rta atomizerden farkı likit haznesi olmaması. rda atomizerde likit haznesi bulunmaz . rda atomizerde tel sarımı ve pamuklama yapıldıktan sonra rda atomizerin gövdesinde 1,5-2ml kadar mini likit havuzu vardır pamukların uçları bu minik havuzda durur ve likit emilimini buradan yapar her 2-3 buhar ekişinizde dripping yani likit damlatmanız gerekmektedir. rda atomizer genelde çok yüksek performans atomizeridir genellikle cloudcatcher denilen elektronik sigara buharı ile gösteriler yapan elektronik sigara kullanıcıları rda atomizer tercih etmektedir. rda atomizer diğer atomizerlerden daha çok  elektronik sigara likiti tüketmektedir.

RDA Atomizer Satın Al

RDA Atomizer çeşitleri

sizler için son iki yıldır en çok satılan rda atomizer, en çok tercih edilen rda atomizer ve en iyi rda atomizer çeşitlerini sıraladık, geekvape peerless rda atomizer, augvape druga rda atomizer, hellvape dead rabbit se rda atomizer, wotofo serpent bf rda atomizer, digiflavor lynx rda atomizer, steelvape compass dra atomizer, smokjoy mushroom rda atomizer, coilart mage rda atomizer, ud anzu rda atomizer, wotofo freakshow v2 rda atomizer, vgod pro drip rda atomizer, vgod rda atomizer çeşitleri, vandyvape iconic rda atomizer


RDTA Atomizer

RDTA Atomizer açılımı; Rebuildable Dripping Tank Atomizer Kurulabilir/sarılabilir damlatmalı, tank’lı (likit haznesi) atomizerdir. Rdta atomizer işleyişi ve mantığı rda atomizer ile neredeyse aynıdır, rdta atomizer in rda atomizerden farkı birkaç buharlamadan sonra rda atomizer gövdesindeki tel+pamuk bölümüne likit damlatmanıza gerek kalmaz, RDTA atomizer, RDA atomizerlerin ve RTA atomizerlerin özelliklerini bir araya getirmektedir. Bir RDTA'nın güvertesi bir RDA'nınki gibi tasarlanmıştır ve performans benzerdir, ancak güvertenin altındaki tank (likit haznesi) bölümü sürekli damlatmak zorunda kalmadan yapıya e-sigara likiti ilave edilir. Bir RDTA'nın ana özellikleri şunlardır: Genellikle tek veya iki tel sarım gövde, Genellikle tank (likit haznesi) bölümünün üzerinde oturan bir gövde, rdta atomizerde gövdedeki sarılmış teldeki pamuk uçları daha uzun bırakılır be likit haznesine sarkıtılır. Likit haznesinin içindeki pamuk çlarında likiti gövdeye emilim ile çıkarır. Rdta atomizer de sık sık likit damlatmanıza gerek kalmaz bu sayede buharlamaya daha uzun müddet devam edebilirsiniz. sizler için aşşağıda pro e-sigara kullanıcıların en çok tercih ettiği rdta atomizer, en iyi rdta atomizer ve en çok satılan rdta atomizer çeşitleri ni sıraladık.

RDTA Atomizer Satın al

RDTA Atomizer Çeşitler 

Vandyvape pyro v3 rdta atomizer, wotofo profil rdta atomizer, steam crave ragnar rdta atomizer, oumier wasp nano rdta atomizer, thc tauren bf rdta atomizer, vandyvape mato rdta atomizer, wotofo faris rdta atomizer, limitless prime rdta atomizer, djv dejavu rdta atomizer, medusa reborn rdta atomizer, geekvape avocado rdta atomizer bu rdta atomizer elektronik sigara dünyasında en çok tercih edilen rdta atomizer, en iyi rdta atomizer ve rdta atomizer idir.


Sub Ohm Atomizer

Elektronik sigaraya yeni başlayan kişilere sub ohm atomizerli bir kit önerilir, sub ohm atomizerli bir elektronik sigara kiti ile başlamanızın avantajları ve önemini açıklamakta fayda var. Sub ohm atomizerli bir kit ile elektronik sigara deneyiminize başladığınız takdirde diğer kurulum yapmanız gerektiren rta atomizer, rda atomizer, mtl atomizer ve rdta atomizer gibi tel ve pamuk ile kurulum yapmanıza gerek kalmaz. Sub ohm atomizer içeriğinde bulunan rezistans (coil )  elektronik sigara modundan gelen elektrik ile coil/rezistans içindeki pamuk içine sarılmış teller ısınır ve elektronik sigara likiti ısınmış coil içindeki tellerden dolayı buharlaşır ve bu buharı içinize çektiğinizde ilk elektronik sigara deneyimini yapmış olursunuz. Subohm atomizer li elektronik sigara kiti kullandığınızda buhar performansı gayet tatmin edicidir. Sub ohm atomizer li bir elektronik sigara kiti satın almadan önce coili/rezistansı piyasada bulunan bir subohm atomizer tercih etmelisiniz. Satın aldığınız sub ohm atomizerin yedek parçaları rahat ve kolay bulunması önemli, aksi takdirde coili bulamayacağınız bir subohm atomizer alırsanız kullanamayacaksınız. Doğru ve coili rahatça Türkiye piyasasında bulabileceğiniz en iyi sub ohm atomizer, en çok tercih edilen subohm atomizer, en iyi subohm atomizer ve birkaç sub ohm atomizer isimleri sizler için aşşağıda sıraladık.

Sub ohm Atomizer Satın al

Sub Ohm Atomizer Çeşitleri

Sub ohm Atomizer Markalrında bir kaçını sizler için sıraladık smok tfv8 big baby atomizer, smok tfv8 baby atomizer, vaporesso nrg atomizer, smok tfv12 atomizer, uwell crown atomizer, smok tfv12 prince atomizer, uwell crown 4 atomizer, smok tfv 16 atomizer, joyetech cubis atomizer, uwell valyrian 2 atomizer.


alibabavape sitemizden tüm atomizer çeşitlerini inceleyebilir, canlı destek bölümümüzden yardım ve teknik destek alabilirsiniz. 14:00'e kadar ödemesi ulaşan siparişleriniz aynı gün kargolanır.


Elektronik Sigara Atomizer | En iyi MTL Atomizer | En iyi RTA Atomizer | En iyi RDTA Atomizer | En iyi RDA Atomizer | Atomizer Çeşitleri
MTL RDA Atomizer | MTL RDA Atomizer
Marka: Steel Vape Model: COMPASSRDA
Steel Vape Compass RDA Atomizer25 mm çapında ölçülerindeki Compass RDA, farklı buharlama stillerine hitap eden iki üst kapak tasarımına sahiptir: sabit hava akışlı bir Paslanmaz Çelik gövde, kılıfı ve AFC ve küme hava başlığı tasarımlı bir Alüminyum kap ..
205,00TL
Marka: ijoy Model: TORNADO150
Ijoy Tornado 150  Atomizer İJoy Tornado 150 Sub-Ohm RTA Tankı, Tornado Nano platformunun evrimidir ve 4.2mL meyve suyu rezervuarı ile birlikte isteğe bağlı yeniden yapılandırılabilir güverte ile değiştirilebilir bir bobin sistemini birleştirerek cihazın çok yönlülüğünü arttırır. Tornado 15..
215,00TL
Wotofo Troll RTA Atomizer Gold Wotofo Troll RTA Atomizer Gold
Stokta yok
Marka: Wotofo Model: TROLLG
AçıklamaWotofo Troll RTA Atomizer, tek bobin yapılı güverteye sahip 5 ml'lik yeniden yapılandırılabilir bir tanktır.Üstten doldurma, çift ayarlanabilir hava akımı, PEEK izolatör özellikleri ile. Bu güzel tasarlanmış RTA'nın yapımı ve taşınması çok kolay.Teknik ÖzelliklerPaslanmaz çelik yapıDelrin da..
220,00TL
Vandy Vape Iconic RDA Atomizer Siyah Vandy Vape Iconic RDA Atomizer Siyah
Stokta yok
Marka: Vandy Vape Model: ICONIC
Vandy Vape Iconic BF RDA, büyük bulut üretimi ve aroması için bobinin altından ve yanlarından hava akışı sağlayan şık bir çift bobinli damlatıcıdır. Kit, sağlam 510 pim takılı olarak tedarik edilir, ancak bir Squonk cihazında kullanmak için içi boş alt besleme direğini kurmanızı öneririz. Alt beslem..
220,00TL
Vandy Vape Berserker MTL-RDA Atomizer Siyah Vandy Vape Berserker MTL-RDA Atomizer Siyah
Stokta yok
Marka: Vandy Vape Model: BERSERKER
Vandy Vape Berserker MTL RDA AtomizerPaket içeriğinden 22mm ve 24mm deck bileziği çıkmaktadır.açıklama18mmDişli Üst Dolum Sistemiİki Büyük Dolum Alanı9mm x 4mm Dolum Kapısı2ml Ultem Tank Bölümü4.5ml Cam Tank bölümüOdası Değiştirerek Değiştirilebilirİki Posta, Tek Terminal Yapım GüvertesiPEEK Yalıtım..
220,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)